Image Overlay with Text
image

Czyszczenie laptopów

Czyszczenie laptopa to jeden z kluczowych elementów jego żywotności,
dlatego zadbaj o niego i oddaj go do nas.

Czyszczenie laptopa

Laptop niczym nie różni się od innych sprzętów, czy urządzeń i również wymaga odpowiedniej higieny. Ważne jest regularne usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń z jego obudowy i wnętrza. Wszystko to ma na celu utrzymanie jego stanu wydajności na najwyższym poziomie.

Warto pamiętać, że przed przystąpieniem do jakiejkolwiek czynności czyszczącej, należy laptop odłączyć od zasilania sieciowego.

Profesjonaliści w dziedzinie informatyki

Nasz zespół tworzą tylko profesjonaliści w dziedzinie informatyki, których największą pasją są komputery oraz dział IT i wszelkie innowacje w tym zakresie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując mu najkorzystniejsze rozwiązania, przy użyciu najnowszych i technologicznie najrozsądniejszych metod naprawy czy serwisu. W tej branży działamy już ponad 10 lat, stąd możemy poszczycić się bogatą wiedzą praktyczną i nabytym doświadczeniem.

serwis komputerów stacjonarnych

Czyszczenie laptopa – c.d.

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują aby ich laptop dostał drugie życie. Czyszczenie laptopa to jedna z czynności, którą należy wykonywać regularnie, aby Twój laptop mógł służyć jak najdłużej bez spadków wydajności.

Nieustannie pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania.

 

Dlaczego Rawcom

Developing,Programming,And,Coding,Technologies.,Website,Design.,Programmer,Working,In

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Bezpłatna diagnostyka
Niskie ceny
Gwarancja na naprawę
Profesjonalne podejście
Rzetelność i terminowość
Najkorzystniejsze rozwiązania

Najczęściej zadawane pytania

+
Temat jest bardziej skomplikowany niż się wydaję. Laptop jest bardzo podatny na wszelkie rodzaje uszkodzeń, więc jeżeli nie masz odpowiedniej wiedzy oraz narzędzi to lepiej oddać go w ręce profesjonalistów.
+
Profesjonalne przeczyszczenie laptopa to koszt około 150 zł. Na taką usługę składa się kompleksowe wyczyszczenie laptopa z kurzu oraz sierści, wymiana pasty termoprzewodzącej oraz termopadów.
+
Laptop podczas dłuższej pracy potrafi się bardzo nagrzewać. Jeżeli procesor się przegrzewa będzie znacząco obniżał wydajność, co skutkuje wolną pracą. W takiej sytuacji należy go oddać do serwisu w celu czyszczenia fizycznego.
+
Samo czyszczenie z kurzu nie jest wystarczające. Do chłodzenia procesora jest wykorzystywana pasta termoprzewodząca, która traci swoje właściwości po pewnym okresie czasu.
+
Na wolną pracę laptopa składa się parę czynników. Jednym z nich jest przegrzanie układu procesora. Dodatkowo są takie czynniki jak dysk oraz RAM.

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne na terenie Warszawy Wawer, Michalina, Józefowa, Otwocka i okolic, ale nie ograniczamy się tylko do tego obszaru, jeśli potrzebują Państwo profesjonalnych rozwiązań IT  to zapraszamy do kontaktu.

ul. Wilgi 32A, 04-831 Warszawa