Sklep komputerowy

Jako serwis komputerowy Rawcom posiadamy również w naszej ofercie sprzedaż podzespołów do laptopów i komputerów stacjonarnych. Działamy od lat jako sprzedawca zarówno elektronicznie jak i na miejscu. Nasz punkt znajduje się w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu możesz łatwo zakupić części oraz je odebrać. Na allegro posiadamy tytuł Super Sprzedawcy, który utrzymujemy od września 2020 roku. Wszystko dzięki konkurencyjnym cenom oraz wsparciu dla klientów przez nasz kwalifikowany zespół. Posiadamy w sprzedaży części nie tylko nowe, ale również używane. W sprzedaży mamy również laptopy poleasingowe zaczynając od kwoty 650 zł, aż do 2500 zł. Pomagamy dobrać odpowiednie komponenty oraz oferujemy wsparcie posprzedażowe, co jest rzadkością na tle konkurencji. 

płyta główna
sklep komputerowy

Mamy również własny sklep internetowy, na którym akceptujemy wiele form płatności, między innymi zwykłym przelewem na rachunek bankowy, za pomocą karty płatniczej Visa, MasterCard, Maestro, za pośrednictwem platformy płatniczej oraz za pomocą gotówki lub karty w punkcie sprzedawcy. Zamówienia opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Kupując w naszym sklepie internetowym, otrzymasz zniżkę 5% na pierwsze zakupy. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie lub mailowo w zakładce kontakt, albo klikając w przycisk, który odnosi do naszych sklepów.

Sklep komputerowy Warszawa

Sklep komputerowy RawCom działa w branży informatycznej nieprzerwanie od 2013 roku, stale poszerzając grono zadowolonych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi, dostarczając kontrahentom wysokiej jakości sprzęt, a także oferując obsługę outsourcingową firm i nie tylko. W asortymencie naszego sklepu komputerowego z siedzibą w Warszawie znajdą Państwo niemalże każdy potrzebny produkt.

Poza sprzedażą stacjonarną, umożliwiamy zakupy w sklepie komputerowym online – poprzez stronę internetową oraz portal Allegro, na którym zdobyliśmy tytuł „Super Sprzedawcy”. Oznacza to, iż za sprawą nienagannej obsługi i jakościowego asortymentu, zawsze zgodnego z opisem aukcji, zyskaliśmy uznanie i zarazem zaufanie klientów. Zespół RawCom tworzą wykwalifikowani specjaliści z dziedziny informatyki, dzięki czemu sklep komputerowy z Warszawy ceniony jest wśród szerokiego grona osób.

Sklep z częściami komputerowymi

W warszawskim sklepie komputerowym zakupy może poczynić zarówno osoba fizyczna, jak i przedsiębiorca, a to za sprawą bogatego asortymentu, jakim dysponujemy. Możemy zaproponować Państwu zarówno nowe części komputerowe, a także podzespoły czy laptopy poleasingowe w znakomitym stanie technicznym, dopasowując się do dyspozycji budżetowej klientów. Na atrakcyjność sklepu komputerowego wpływają również konkurencyjne ceny.

W sklepie z częściami komputerowymi znajdą Państwo m.in. płyty główne flagowych na rynku producentów, dyski twarde, głośniki czy niezbędne okablowanie. Pomyśleliśmy również o wszelkich akcesoriach komputerowych, stąd w sklepie dostępne są czytniki kart czy moduły WiFi. Decydując się na skorzystanie z usług naszego sklepu komputerowego zarówno stacjonarnie, jak i online, mogą mieć Państwo pewność otrzymania wybranych części komputerowych, akcesoriów oraz gotowych sprzętóww niskich cenach od ręki.

Sklep komputerowy w Warszawie

Dlaczego właśnie my? Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście i dbałość o pełnie zadowolenie z naszych świadczeń. W warszawskim sklepie komputerowym dostępny jest szeroki wybór części i akcesoriów, a także nowe i poleasingowe laptopy oraz komputery. Na tle konkurencji wyróżnia nas z pewnością fakt udzielania wsparcia posprzedażowego. Doskonałe przygotowanie merytoryczne, doświadczenie oraz zaangażowanie sprawia, że sklep z akcesoriami komputerowymi i nie tylko, jest częstym wyborem kontrahentów. Warto przekonać się osobiście o wysokiej jakości obsługi – zapraszamy do zakupów w naszym sklepie komputerowym w Warszawie i online.