Naprawa komputerów przenośnych

Profesjonalna i niezawodna naprawa laptopów Wawer to niezawodny serwis komputerowy w Polsce. Kto nie potrzebuje laptopa? W obecnych czasach laptop to niezbędne minimum każdego domostwa, czy firmy. Można zabrać go wszędzie, dzięki temu posłuży do pracy, nauki a także do relaksu. Przy obecnych wymogach pracy zdalnej i home office, laptop musi działać niezawodnie i w każdych warunkach. To samo tyczy się zdalnego szkolnictwa. Nikt sobie z pewnością nie wyobraża faktu, że dziecko nie odbyło zajęć szkolnych z powodu usterki komputera, czy laptopa.

Nie kupuj, a napraw swojego laptopa dzięki firmie Rawcom

Oferowany przez Rawcom serwis laptopów odbywa się na terenie całej dzielnicy Wawer, a w tym między innymi w Aninie, Międzylesie i Marysinie Wawerskim. Nasze usługi odbywamy zarówno, stacjonarnie w naszym biurze, jak i z dojazdem do domu, bądź firmy klienta. Klient może udać się do nas lub my udamy się do niego. Zawsze dostosujemy się do warunków i oczekiwań naszego klienta.

Nasz zespół tworzą tylko profesjonaliści w dziedzinie informatyki, których największą pasją są komputery oraz dział IT i wszelkie innowacje z tym związane. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując mu najkorzystniejsze rozwiązania, przy użyciu najnowszych i technologicznie najrozsądniejszych metod naprawy, czy serwisu. W tej branży działamy już ponad 10 lat, stąd możemy poszczycić się bogatą wiedzą praktyczną i nabytym doświadczeniem.

Systemy operacyjne koncernu Windows nie są nam obce, tak samo jak wszelkie systemy instalacji Internetu. Dokonamy też pełnego odwirusowania Twojego laptopa. Usuniemy z niego wszelkie wirusy, trojany, spyware, czy dialerów.

Oprócz tego zajmujemy się usuwaniem bieżących awarii, czy instalacji systemów. Skonfigurujemy też laptopa i jego oprogramowanie, a także sieci: LAN i WLAN oraz cały Internet wraz z programami pocztowymi. Zarchiwizujemy dane.

Najczęstsze usterki laptopów

Wśród najczęściej występujących usterek laptopów z jakimi musimy się zmagać na co dzień, musimy wyróżnić zanieczyszczony układ chłodzenia, zalanie, pęknięta obudowa, uszkodzone zawiasy, czy uszkodzony układ zasilania, kabel lub wtyk zasilacza.

Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, jak i całe przedsiębiorstwa. Gwarantujemy szybką i sprawną naprawę i serwis, przy konkurencyjnych cenach. Dzięki nam masz pewność, że Twój laptop będzie doskonale działał. Sprawdzimy gdzie tkwi błąd i profesjonalnie, z należytą starannością go naprawimy. Odnajdziemy nawet najdrobniejszy uszczerbek. Współpraca z nami to gwarancja niezawodności i efektywności. Uzdrów z nami swojego laptopa i ciesz się nim jeszcze przez długie lata.