Naprawa komputerów stacjonarnych

Naprawa komputerów stacjonarnych Rawcom to niezawodny serwis komputerowy w Polsce. W obecnych czasach komputer stacjonarny to niezbędne minimum każdego domostwa i firmy. Komputer służy do pracy, nauki oraz do spędzania czasu wolnego. Przy obecnych wymogach pracy zdalnych i zamiany swojego domu w home office, komputer musi sprawnie działać. To samo tyczy się zdalnej nauki. Nikt sobie z pewnością nie wyobraża faktu, że dziecko nie odbyło zajęć szkolnych z powodu usterki komputera.

Oferowany przez Wawer serwis komputerów pc i naprawa komputerów pc odbywa się na terenie całej dzielnicy Wawer. W tym jest także Anin, Międzylesie i Marysin Wawerski. Nasze usługi realizujemy zarówno stacjonarnie w naszym biurze, jak i z dojazdem do domu, bądź firmy klienta.

Profesjonaliści w dziedzinie informatyki

Nasz zespół tworzą tylko profesjonaliści w dziedzinie informatyki, których największą pasją są komputery oraz dział IT i wszelkie innowacje w tym zakresie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując mu najkorzystniejsze rozwiązania, przy użyciu najnowszych i technologicznie najrozsądniejszych metod naprawy czy serwisu. W tej branży działamy już ponad 10 lat, stąd możemy poszczycić się bogatą wiedzą praktyczną i nabytym doświadczeniem.

Systemy operacyjne Windows

Systemy operacyjne Windows są przez nas obsługiwane, tak samo jak wszelkie inne systemy instalacji. Oferujemy opcje rozbudowy i modernizacji samego sprzętu pc. Oprócz tego usuniemy z niego wszelkie wirusy, trojany, spyware, czy dialerów.

Oprócz tego zajmujemy się usuwaniem bieżących awarii czy instalacja systemów. Z łatwością podejmiemy się też wymiany podzespołów komputerowych, czy naprawa kart graficznych i naprawa płyt głównych. Na życzenie klienta złożymy też cały komputer. Skonfigurujemy też komputer i jego oprogramowanie, a także sieci: LAN i WLAN oraz całego Internetu wraz z programami pocztowymi. Zarchiwizujemy dane.

Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, których komputer jest jedynie na użytek domowy, jak i całe przedsiębiorstwa, potrzebujących setek sprawnych komputerów od razu, gdyż jest to jedyne narzędzie ich pracy. Gwarantujemy szybką i sprawną naprawę i serwis, przy konkurencyjnych cenach. Dzięki nam masz pewność, że Twój komputer będzie doskonale działał. Sprawdzimy, gdzie tkwi błąd i profesjonalnie, z należytą starannością go naprawimy. Odnajdziemy nawet najdrobniejszy uszczerbek. Współpraca z nami to gwarancja niezawodności i efektywności. Uzdrów z nami swój komputer i ciesz się nim jeszcze przez długie lata