Image Overlay with Text
image

Naprawa laptopów

Oferujemy bezpłatną diagnozę przed wykonaniem naprawy.
Dopiero po akceptacji kosztów serwisujemy Twój sprzęt

Nie kupuj, a napraw swojego laptopa dzięki firmie Rawcom

Oferowany przez Rawcom serwis laptopów odbywa się na terenie całej dzielnicy Wawer, a w tym między innymi w Aninie, Międzylesie i Marysinie Wawerskim. Nasze usługi odbywamy zarówno, stacjonarnie w naszym biurze, jak i z dojazdem do domu, bądź firmy klienta. Klient może udać się do nas lub my udamy się do niego. Zawsze dostosujemy się do warunków i oczekiwań naszego klienta.

Oferowane usługi dotyczące naprawy laptopów:

Systemy operacyjne koncernu Windows nie są nam obce, tak samo jak wszelkie systemy instalacji Internetu. Dokonamy też pełnego odwirusowania Twojego laptopa. Usuniemy z niego wszelkie wirusy, trojany, spyware, czy dialerów.

Oprócz tego zajmujemy się usuwaniem bieżących awarii, czy instalacji systemów. Skonfigurujemy też laptopa i jego oprogramowanie, a także sieci: LAN i WLAN oraz cały Internet wraz z programami pocztowymi. Zarchiwizujemy dane.

Wymiana pamięci RAM w laptopie

Najczęstsze usterki laptopów

Wśród najczęściej występujących usterek laptopów z jakimi musimy się zmagać na co dzień, musimy wyróżnić zanieczyszczony układ chłodzenia, zalanie, pęknięta obudowa, uszkodzone zawiasy, czy uszkodzony układ zasilania, kabel lub wtyk zasilacza.

Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, jak i całe przedsiębiorstwa. Gwarantujemy szybką i sprawną naprawę i serwis, przy konkurencyjnych cenach. Dzięki nam masz pewność, że Twój laptop będzie doskonale działał. Sprawdzimy gdzie tkwi błąd i profesjonalnie, z należytą starannością go naprawimy. Odnajdziemy nawet najdrobniejszy uszczerbek. Współpraca z nami to gwarancja niezawodności i efektywności. Uzdrów z nami swojego laptopa i ciesz się nim jeszcze przez długie lata.

Dlaczego Rawcom

Developing,Programming,And,Coding,Technologies.,Website,Design.,Programmer,Working,In

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Bezpłatna diagnostyka
Niskie ceny
Gwarancja na naprawę
Profesjonalne podejście
Rzetelność i terminowość
Najkorzystniejsze rozwiązania

Najczęściej zadawane pytania

+
Koszt naprawy komputera jest uzależniony od usterki. Ceny napraw wahają się od 150 zł do 300 zł + koszt części zamiennych.
+
Cena jest zależna od dostępności zamiennych matryc. W większości przypadków koszt nowej matrycy to 250 zł i więcej.
+
Usterki powierzonego sprzętu usuwane są w okresie od 2 do 7 dni roboczych (w przypadku usług wymagających części zamiennych), po uprzedniej akceptacji wyceny przez klienta.
+
Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań, dlatego wychodzimy klientom naprzeciw i oferujemy darmową diagnozę, aby sami mogli ocenić opłacalność naprawy.
+
Opłacalność wymiany płyty głównej w w większej mierze zależy od kosztu zamiennych części.

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne na terenie Warszawy Wawer, Michalina, Józefowa, Otwocka i okolic, ale nie ograniczamy się tylko do tego obszaru, jeśli potrzebują Państwo profesjonalnych rozwiązań IT  to zapraszamy do kontaktu.

ul. Wilgi 32A, 04-831 Warszawa