Serwis komputerowy Falenica

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Falenica

Odpowiednie działanie sprzętu komputerowego, jak również sieci teleinformatycznych to obecnie podstawa w bardzo wielu dziedzinach życia. Praktycznie każda firma korzysta z nowoczesnych rozwiązań informatycznych, aby dzięki temu zapewnić lepsze działanie firmy i efektywniejszą pracę. Aby jednak było to możliwe, niezbędne jest przede wszystkim bezproblemowe działanie sieci teleinformatycznej i jej odpowiednie parametry. Nasz serwis komputerowy Falenica oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu obsługi informatycznej jak również wiele innych, których potrzebują nasi klienci. 

Naprawa komputerów i laptopów

Naprawa komputerów to jedne z tych usług, jakie niezwykle często wybierają nasi klienci. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był jak najbardziej zadowolony a jego sprzęt gotowy do użytku w jak najkrótszym czasie. Także naprawa laptopów, bez względu na ich model, nie stanowi dla naszych pracowników najmniejszego problemu. Oczywiście klienci mogą liczyć na uzyskanie wyceny koniecznych naprawa przed podjęciem decyzji. Poza wymianą uszkodzonych podzespołów rozwiązujemy także problemy wynikającego ze źle działającego oprogramowania czy też zajmujemy się odpowiednią dla danego klienta konfiguracją sprzętu.

Pełna obsługa informatyczna firmy

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwala nam na świadczenie także znacznie bardziej rozbudowanych usług, jak na przykład obsługa informatyczna firm. Zajmujemy się kompleksową obsługą w szeroko rozumianym zakresie obsługi informatycznej, jesteśmy w stanie zająć się zarówno całością systemu, jak też wyznaczonymi działami. Opieka informatyczna firm oferowana przez nasz serwis obejmuje zarówno takie zadania jak administracja sieciami, jak też konfigurowanie czy podłączanie nowych urządzeń. Klienci maja bardzo wiele korzyści płynących z zatrudnienia naszego serwisu do realizacji takich prac.

 

 Dzięki temu możemy zapewnić jak najlepsze działanie powierzonych nam urządzeń oraz bezpieczeństwo danych jeśli znajdują się w ich pamięci.

  Przede wszystkim wyklucza to konieczność zatrudniani informatyków, nasz serwis bowiem zapewnia pełna obsługę o każdej porze. Również w nocy reagujemy jak najszybciej na zgłoszone usterki, starając się je usuwać błyskawicznie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak istotne jest dla każdej firmy bezproblemowe działanie sieci teleinformatycznej. Kwestią priorytetową jest również zapewnienie najwyższej jakości bezpieczeństwa firmowych danych. Nasi pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii, szczególnie zaś jak chodzi o kwestie związane z zagrożeniami i zapobieganiu naruszeniu danych. 

W ramach pełnej obsługi informatycznej firm oferujemy również pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, jeśli firma planuje zakup nowych urządzeń, jak również konfiguracje i przeglądy urządzeń już znajdujących się w sieci firmowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów w każdej chwili. Oferujemy indywidualna wycenę zlecanych prac, co z pewnością jest korzystane dla zainteresowanych takimi usługami firm i osób prywatnych.