Serwis komputerowy Gocław

Serwis komputerowy
Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Gocław

W naszym dzisiejszym, skomputeryzowanym świecie, nie ma chyba osoby, która choć raz nie musiała skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego. Z reguły zwłaszcza w momencie wykonywania bardzo ważnego dla nas zadania, kończenia projektu, sprzęt odmawia nagle i niespodziewanie posłuszeństwa. Nie da się go włączyć, pojawiają się dziwne komunikaty, z którymi nie bardzo mamy pojęcie, co zrobić. 

Rawcom – nie bój się zaufać profesjonalistom

Rawcom od wielu lat zapewnia kompleksowe usługi i pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i mniejszym bądź większym firmom oraz przedsiębiorstwom. Pasja oraz doświadczenie przekładają się na rosnące grono zadowolonych kontrahentów. Serwis komputerowy oraz sklep internetowy, outsourcing, monitoring to główne i kluczowe profesje firmy. 

Gocław – modne osiedle ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą miejską

Rawcom działa na terenie Warszawy i najbliższych okolic, w tym także w Gocławie. Gocław to duże osiedle w dzielnicy Praga Południe, składające się z kilku mniejszych: Iskra, Jantar, Orlik, Wilga, Kępa Gocławska i Przyczółek Grochowski. Niewątpliwą zaletą tego miejsce jest bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli, centrum handlowych, supermarketów i punktów usługowych. 

Kolejna kwestia to coraz to bardziej i niebezpieczniej rozwijająca się przestępczość komputerowa pod postacią włamań i hakerstwa. Specjaliści w tej dziedzinie są w stanie włamać się do systemu, wykraść ważne, często poufne dane, co może mieć opłakane skutki i grozić nawet bankructwem całej firmy. Dlatego tak ważna jest odpowiednia i profesjonalna ochrona przeciwwirusowa, na której zdecydowanie nie warto oszczędzać.

Zdarza się też, że na naszym komputerze nieoczekiwanie zabraknie pamięci i nie wiemy jak sobie z tym faktem poradzić. Zwłaszcza w dobie uwieczniania wszystkiego na zdjęciach i filmach, jest to coraz częściej występujące zjawisko. Życie prywatne oraz służbowe często stawia nas w sytuacjach, kiedy nie poradzimy sobie z problem technicznym sami – w takiej sytuacji najlepiej zwrócić się do sprawdzonego serwisu komputerowego. Często bowiem kończy się na szczęście jedynie na strachu – choć początkowo wydaje nam się, że nasze dane są nie do odzyskania, sprzęt został zainfekowany niebezpiecznym wirusem lub a w ogóle nie jesteśmy w stanie włączyć go i przywrócić jego pierwotne funkcje, fachowcy w tej dziedzinie potrafią dziś rozwiązać naprawdę skomplikowane i trudne problemy sprzętowe.

W serwisie naprawa laptopów i naprawa komputerów będzie prosta, szybka i przyjemna. Opieka informatyczna firm to strzał w dziesiątkę dla małych, prywatnych przedsiębiorstw, w których nie ma sensu zatrudnianie dodatkowych pracowników w celu stworzenia osobnego działu IT. 

Zdalna i stacjonarna obsługa informatyczna firm proponowana przez Rawcom to idealne rozwiązania, które obejmuje: dbanie o bezpieczeństwo sieci, doradztwo odnośnie zakupu oraz montaż odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, jak również późniejszą jego aktualizację, archiwizację danych, to także administracja sieciami i serwerami, prowadzenie regularnych audytów bezpieczeństwa i wiele innych przydatnych usług.

To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Mieszkając na gocławskim osiedlu, warto powierzyć opiekę informatyczną zarówno prywatnego sprzętu, jak i kwestie techniczne swojej firmy, Rawcom. Znajdziemy tam sprawdzone, jednorazowe usługi informatyczne oraz możliwość podjęcia regularnej współpracy.