Serwis komputerowy Gocławek

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Gocławek

Chyba każdemu z nas zdarzyło się kiedyś potrzebować pilnej i nagłej pomocy i wsparcia informatycznego – nagła awaria sprzętu, problemy z włączeniem komputera, atak hakerski i zawirusowanie laptopa, wyciek ważnych i poufnych danych, brak miejsca i problemy z przechowywaniem ważnych dla nas plików. Zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym  przydaje się profesjonalne i zawsze dostępne wsparcie IT. 

 

Rawcom – fachowa pomoc na wyciągnięcie ręki

Rawcom świadczy usługi informatyczne na najwyższym poziomie, obejmując opieką stronę techniczną wielu znanych firm i przedsiębiorstw, które obdarzyły go swym zaufaniem. Obsługa informatyczna firm to wymarzone rozwiązanie dla niewielkich metrażowo i pod względem załogi biznesów, w których nie jest możliwe ani opłacalne zatrudniania całego osobnego działu IT. 

Gocławek – nowoczesne osiedle z rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną

Serwis komputerowy oraz sklep internetowy Rawcom świadczy swoje usługi w samej stolicy oraz najbliższej okolicy Warszawy, w tym także w Gocławku. Gocławek to warszawskie osiedle, mieszczące się w dzielnicy Praga-Południe. 

 

Często kiedy wydaje nam się, że wszystko zostało stracone, utraciliśmy ważne i cenne dla nas pliki – czy to osobiste, czy służbowe, okazuje się, że wystarczy powierzyć odzyskanie ich w ręce profesjonalistów. W wielu przypadków udaje się odzyskać dane, a nawet przywrócić do życia pozornie całkowicie zepsuty i spisany na straty sprzęt. Dlatego warto mieć zawsze pod ręką numer telefonu do sprawdzonego serwisu informatycznego, któremu możemy oddać nasz uszkodzony sprzęt bądź poradzić się w razie różnych wątpliwości i trudności z dziedziny branży IT.

Zdalna oraz stacjonarna pomoc i opieka informatyczna firm to między innymi: naprawa laptopów i naprawa komputerów, administracja sieciami i serwerami, dbanie o bezpieczeństwo sieci, archiwizacja danych, montaż niezbędnego sprzętu i oprogramowania, a w razie wątpliwości także fachowa pomoc w jego doborze, aktualizacja oprogramowania, prowadzenie okresowych audytów bezpieczeństwa. To kompleksowe usługi informatyczne zarówno jednorazowe, jak i poprzez podejmowanie stałej, wieloletniej współpracy. 

Oprócz serwisu komputerowego oraz outsourcingu dla firm, kolejnym wartym zainteresowania tematem jest instalacja monitoringu – czy to obiektów użyteczności publicznej, czy też prywatnych domów i mieszań, w przypadku, gdy obawiamy się o bezpieczeństwo własne i swojego mienia.

Powstaje tam obecnie wiele mieszkań i lokali, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę szukając domu dla siebie bądź siedziby dla swojej firmy, głównie przez wzgląd na bardzo dobrą lokalizację. Działa tam również bardzo sprawnie komunikacja miejsca – tramwaje, autobusy oraz pobliska stacja metra. Dzięki temu szybko i sprawnie przemieścimy się w dowolne miejsce w Warszawie. 

Mieszkając w Gocławku w razie problemów z prywatnym komputerem bądź poszukiwania wsparcia informatycznego dla swojej firmy, skierowanie swoich kroków do Rawcom będzie jedynym słusznym i najlepszym wyborem. To firma, która dba o swoich klientów, gotowa służyć pomocą stacjonarną bądź zdalną o każdej porze dnia i nocy.