Serwis komputerowy Józefów

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Józefów

Awarie komputerów i laptopów to codzienność. Nieodpowiednie użytkowanie, wady produkcyjne, zanieczyszczenie – wszystko to przyczynia się do usterek. Większość z nich jednak da się naprawić i nie zawsze trzeba od razu lecieć do sklepu po nowy komputer. Serwis komputerowy Józefów zaprasza do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które potrzebują skorzystania z usług związanych z samą naprawą sprzętu lub montażem i zarządzaniem siecią informatyczną w firmie. 

Naprawianie komputerów i laptopów

Zepsuł Ci się laptop albo komputer? Mieszkasz na terenie Józefowa? Nie czekaj, przynieś sprzęt do Rawcom, a pracownicy serwisu zdiagnozują usterkę i ją naprawią. Wymiana części (dysku twardego, płyty głównej, matrycy, karty graficzne, podzespoły), czyszczenie wentylatorów czy instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego i innych programów, takich jak programy antywirusowe, pakiety office, programy do księgowości i wiele innych, to tylko niektóre usługi świadczone przez firmę. 

Obsługa informatyczna firm

Jeśli ktoś właśnie zakłada firmę na terenie Józefowa i szuka kogoś, kto pomógłby w stworzeniu w niej sieci komputerowej i administrowaniu, firma Rawcom czeka na klientów. Serwis zajmie się wszystkim od podstaw. Najpierw sporządzi projekt całej sieci w oparciu o możliwości w budynku firmy czy preferencje właściciela, a następnie zainstaluje całą sieć – gniazda, kable, komputery. 

Rawcom to zespół profesjonalistów, którzy odznaczają się dużym doświadczeniem i wiedzą.

To jedyny taki serwis w okolicy. Można przynieść tutaj komputer lub laptop każdej marki. Nie trzeba już szukać serwisu konkretnej marki, zwłaszcza jeśli skończył się już okres gwarancji. Wystarczy przyjść do Rawcom, a komputer zostanie zdiagnozowany i naprawiony szybko i sprawnie przez specjalistów. Firma gwarantuje terminowość, rzetelność i zadowolenie klientów. Można przyjść osobiście lub skontaktować się przez stronę internetową bądź telefon.

W kolejnym kroku skonfiguruje wszystkie serwery i urządzenia, zainstaluje niezbędne oprogramowania, a później będzie wszystkiego pilnowała. Administrowanie siecią, to także jednak z usług świadczonych przez firmę Rawcom. Firma zadba o regularne audyty, aktualizacje oprogramowania, gromadzenie danych, konserwacje sprzętu oraz szybką naprawę ewentualnych usterek. Współpracując z firmą Rawcom można być naprawdę spokojnym o bezpieczeństwo komputerów oraz danych.

Najwyższa jakość usług i produktów

Naprawa laptopów, komputerów, administracja sieciami, usługi dla firm – wszystkie usługi cechuje najwyższa jakość, wynikająca z doświadczenia zatrudnionych w Rawcom fachowców. Rawcom to nie tylko serwis, ale także sklep. Można tu kupić komputery, laptopy, części czy oprogramowania wielu znanych marek, w atrakcyjnych cenach. Są to produkty najwyższej jakości. Korzystając z usług firmy Rawcom będziesz mógł cieszyć się swoim sprzętem przez bardzo długi czas. Serwis komputerowy zaprasza do korzystania z