Serwis komputerowy Michalin

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Michalin

Gdy coś stanie się z laptopem lub komputerem, nie zawsze oznacza to, że trzeba kupić  nowy. Niejedną usterkę da się usunąć i jeszcze długo korzystać  ze sprzętu. Jednak nie każdy potrafi sam dokładnie zdiagnozować problem i naprawić czy wymienić jakieś części. Najlepiej więc powierzyć swój sprzęt fachowcom, którzy szybko sprawdzą, co się stało i go naprawią. 

Naprawa komputerów i laptopów niezależnie od marki

Firma Rawcom zajmuje się naprawą komputerów stacjonarnych i laptopów, bez względu na  markę i model. Nie straszna pęknięta matryca, zalanie kawą, zanieczyszczenie. Do Rawcom można przynieść sprzęt z każdą usterką, szczególnie gdy skończyła się już gwarancja producenta.  

Firmowe komputery pod kontrolą

Bez komputerów w firmach, a zwłaszcza biurach dzisiaj ani rusz, a awaria serwera czy nawet choć jednego komputera to prawdziwa tragedia wiążąca się z utratą danych i możliwości wykonywania pracy. Warto więc zgłosić się do profesjonalistów, dzięki którym wszystko zawsze będzie działało tak jak trzeba. 

Rawcom to profesjonalny serwis komputerowy, działający w Michalinie.  Oprócz usług, takich jak naprawa laptopów i komputerów, firma oferuje instalację oprogramowań, systemu Windows, jak również usługi dla firm w postaci stworzenia sieci komputerowej i administrowania nią. Oprócz tego w firmowym sklepie można kupić zarówno sprzęt, jak i części, kable czy różnego rodzaju oprogramowania.

Serwis komputerowy Michalin wymieni matrycę, układ zasilania i oczyści laptop, a także naprawi lub wymieni dyski, podzespoły, płyty główne czy karty graficzne w komputerach stacjonarnych. Oprócz tego Rawcom zainstaluje system Windows, skonfiguruje go, zainstaluje sterowniki i inne oprogramowania czy aplikacje. Z usług korzystać mogą osoby prywatne oraz firmy.

Obsługa informatyczna firm to również jedna z usług oferowanych przez firmę Rawcom w Michalinie. Instalacja sieci komputerowych oraz sprzętu, konfiguracja komputerów, a następnie zarządzanie i opieka techniczna to zakres oferowanych usług. Firma zajmie się administracją serwerami i wszystkimi komputerami, przeprowadzaniem audytów, gromadzeniem danych czy aktualizacją bieżącą oprogramowań. Przeprowadzane przez firmę systematyczne kontrole stanu sprzętu, konserwacje i naprawy pozwolą właścicielom i pracownikom firm na spokojną pracę bez obaw o utratę ważnych danych w wyniku awarii.

Nie tylko serwis


Rawcom to nie tylko firma naprawiająca sprzęt, ale także sklep, gdzie sprzedawane są komputery, laptopy, części wymienne, kable, a także różnorodne oprogramowania. Można tu kupić system Windows, programy dla firm czy antywirusy. Produkty pochodzą od wszystkich renomowanych marek i odznaczają się wysoką jakością Serwis komputerowy