Serwis komputerowy Otwock

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Otwock

Problemy ze sprzętem komputerowym najlepiej zlecać do rozwiązania profesjonalistom. Nasz serwis komputerowy Otwock zajmuje się szeroko pojętymi problemami z działaniem sprzętu komputerowego, jak również sieci teleinformatycznych. Posiadamy odpowiednie doświadczenie jak również wiedzę, aby wykonać wszelkie naprawy i usunąć wszystkie problemy. 

Obsługa informatyczna Twojej firmy

Obsługa informatyczna firm to także dziedzina, w której świadczymy nasze usługi. Zajmujemy się zarówno kompleksową obsługą, jak też wskazanymi przez klienta działami. Realizowana przez nas opieka informatyczna firm to szereg działań, które mają na celu nie tylko dbanie o jak najlepszy stan sieci teleinformatycznej w firmie, ale również odpowiednia konfiguracja działających w niej urządzeń i błyskawiczne naprawianie bieżących awarii. 

Sieci informatyczne i bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż administracja sieciami to także kwestia związana w dużej mierze z bezpieczeństwem danych znajdujących się w sieci firmowej. Podejmujemy więc wszelkie możliwe działania, aby zapewnić jak najwyższy poziom zabezpieczeń, nasi pracownicy regularnie podnoszą swoją wiedzę w tym zakresie, aby chronić sieci klientów przed najnowszymi zagrożeniami. 

Naprawa komputerów w bardzo szeroko pojętym znaczeniu to jedna z tych dziedzin, w zakresie których świadczymy nasze usługi. Rozwiązujemy zarówno problemy ze sprzętem, jak też z oprogramowaniem, aby każdy klient mógł bez obaw powierzyć nam swój sprzęt. Przed podjęciem naprawy sprzęt jest dokładnie diagnozowany pod kątem ewentualnych usterek, a klient otrzymuje informację dotyczącą tego, jakie działania należy wykonać i przede wszystkim jaki będzie ich koszt. Dopiero po tym podejmuje decyzje dotyczące ewentualnej naprawy. 

Rozwiązujemy również problemy związane z nieprawidłowym działaniem zainstalowanego oprogramowania lub tez instalujemy je zgodnie z życzeniem klienta. Wykonujemy również dopasowane do wymagań klienta konfiguracje sprzętu, aby mógł korzystać z niego w taki sposób jak tego potrzebuje. Jesteśmy w stanie również dokonać wymiany określonych podzespołów takich jak na przykład dyski czy pamięć RAM, aby sprzęt uzyskał lepsze parametry. Również naprawa laptopów nie sprawia dla pracowników naszego serwisu żadnych problemów. Staramy się jednocześnie dbać o to, aby pozostawione w naszym serwisie sprzęty były naprawione jak najszybciej, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, iż klienci potrzebują ich na przykład do pracy.

 

Na każdą zgłoszoną awarię reagujemy błyskawicznie, zdajemy sobie sprawę z tego, iż przestoje w działaniu sieci teleinformatycznej w firmie mogą oznaczać przestoje całej firmy i związane z tymi spore straty finansowe.

Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem zarówno osoby, które mają problemy ze sprzętem jak również firmy, zainteresowane profesjonalnie realizowaną administracją sieci. Wykonujemy również audyty mające na celu poznanie potrzeb naszych klientów i dzięki temu możliwość dopasowania naszych usług, jak również sprzętu jak najlepiej do ich potrzeb i wymagań. Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.