Serwis komputerowy Radość

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Radość

Ciężko dziś znaleźć osobę, która na co dzień nie korzystałaby ze swojego komputera – czy to prywatnie, w celach rozrywkowych, do płacenia rachunków, sprawdzania w sieci ważnych informacji, czy też służbowo – trudno w ogóle byłoby sobie wyobrazić współczesną, dobrze prosperującą firmę bez odpowiedniego sprzętu i zaplecza komputerowego. W wielu branżach coraz więcej czynności do tej pory wykonywanych ręcznie, staje się automatyczna i skomputeryzowana. 

Rawcom – wsparcie techniczne dla firm i klientów indywidualnych

Firma Rawcom już od 2013 roku świadczy kompleksowe usługi dla firm i prywatnych klientów. Ogromna liczba nawiązanych, długoletnich współprac to najlepsza gwarancja jakości oferowanego serwisu. To również sklep internetowy, w którym znajdziemy niezbędne części komputerowe, wyżej wspomniany outsourcing i opieka informatyczna firm, a także dystrybutor sprzętu służącego do monitoringu. 

Radość – blisko natury w środku dużego miasta

Warszawa oraz najbliższe okolice – to tam Rawcom oferuje swoje informatyczne usługi. Radość to prawobrzeżne osiedle warszawskie, kiedyś samodzielna miejscowość, dziś już część stolicy. Bardzo znana i lubiana przez wzgląd na Mazowiecki Park Krajobrazowy, w którym można wypocząć, zrelaksować się od trudów codziennego dnia, a przy odrobinie szczęścia nawet poobcować z naturą i dzikimi zwierzętami. 

Choć oczywiście pociąga to za sobą zarówno plusy, jak i minusy, nie pozostaje nam z reguły nic innego, jak dopasować się i odnaleźć w tej nowoczesnej rzeczywistości. Pamiętajmy jednak, że sprzęty i maszyny również potrafią się niespodziewanie zepsuć i odmówić dalszej pracy. Często jesteśmy tym zaskoczeni, a chwilowy zastój potrafi sparaliżować pracę całego zespołu, czy nawet przedsiębiorstwa. Aby uniknąć takich trudności, warto nawiązać współpracę z firmą oferującą pieczę nad stroną techniczną i sprzętem, zwłaszcza w sytuacji, kiedy ze względów lokalowych albo finansowych nie jesteśmy w stanie zatrudnić i utworzyć oddzielnego działu IT. W takim przypadku współpraca oparta na outsourcingu to najlepsze rozwiązanie. Kompleksowe usługi obejmujące naprawę sprzętu w przypadku awarii, pomoc w wyborze odpowiedniego oprogramowania, odpowiednią ochronę i zabezpieczenie komputerów poprzez instalacje programów antywirusowych i antyhakerskich. Bezpieczeństwo naszych danych to kluczowa kwestia, bowiem ich utrata, może prowadzić do bardzo negatywnych skutków, w tym nawet do upadku firmy. Także jako osoba prywatna warto rozeznać się w okolicy i poznać najbliższy, sprawdzony serwis komputerowy, aby zawsze mieć zaufane miejsce, do którego możemy zwrócić się o niezbędną pomoc.

Naprawa laptopów, naprawa komputerów, administracja sieciami, wsparcie techniczne na każdy etapie – od wyboru sprzętu i oprogramowania, po jego aktualizacje i audyty sprawdzające poziom bezpieczeństwa. Jak obsługa informatyczna na najwyższym poziomie, to tylko u nas – w Rawcom.

Zamieszkanie na osiedlu Radość niewątpliwie przysporzy każdemu wiele radości, a w razie awarii komputera wystarczy jeden telefon do Rawcom.pl i wszystko znów wróci do normy.