Serwis komputerowy Rembertów

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Rembertów

Profesjonalnie realizowane usługi z zakresu IT to główna dziedzina, w jakiej działa nasz serwis komputerowy Rembertów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach związanych z IT, poczynając od takich czynności jak naprawa komputerów, kończąc na takich jak kompleksowa opieka informatyczna firm. 

Kompleksowa obsługa sfery informatycznej

Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam również świadczyć znacznie szersze usługi, takie jak obsługa informatyczna firm. W ich zakresie zajmujemy się nie tylko sprzętem w firmie, ale również zarządzaniem całą siecią czy bazami danych. 

Bezpieczna infrasktruktura sieciowa dla firm

Kompleksowa obsługa firm obejmuje szereg działań, mających na celu zapewnienie jak najlepszego działania wszystkich elementów wchodzących w skład infrastruktury. 

Naprawa komputerów, laptopów i podobnych urządzeń to tylko jedna z wielu dziedzin, jakimi zajmujemy się w naszym serwisie. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu wszelkiego rodzaju napraw, poczynając od problemów z oprogramowaniem na wymianie uszkodzonych podzespołów kończąc. Wykonując naprawy przykładamy bardzo wiele uwagi do bezpieczeństwa danych, jakie nasi klienci posiadają na powierzanych nam urządzeniach. Oczywiście bez problemu jesteśmy w stanie również odzyskać dane z uszkodzonych sprzętów i dostarczyć klientowi w takiej formie, w jakiej sobie tego życzy. Wykonujemy również zlecenia takie jak konfiguracja nowo zakupionych urządzeń zgodnie z wytycznymi klienta czy instalacja zakupionego oprogramowania. Każda naprawa jest poprzedzona dokładną diagnostyką urządzenia, zaś klient otrzymuje informacje o usterkach, jak również działań które należy podjąć i związanych z tym kosztach. To pozwala podjąć decyzję o ewentualnej opłacalności naprawy sprzętu.

Dla firm, które zlecają nam usługi tego typu jak administracja sieciami, jest to rozwiązanie znacznie wygodniejsze niż zatrudnienie własnych pracowników. W przypadku jakichkolwiek problemów reagujemy natychmiast, pozostając do dyspozycji klientów całą dobę. Nasi pracownicy dbają o to, aby stale poszerzać swoją wiedzę, szczególnie w zakresie nowych zagrożeń i ochrony przed nimi. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zlecając naszej firmie kompleksową obsługę sfery informatycznej otrzymują usługi wykonywane na jak najwyższym poziomie. 

Podstawą jest odpowiednie skonfigurowanie sprzętu wchodzącego w skład infrastruktury, jak również profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu nowych urządzeń, aby jak najlepiej były dopasowane do wymogów sieci. Równie ważne jest także bezbłędne działanie sieci teleinformatycznej, dlatego reagujemy na wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości w jej działaniu, dążąc do osiągnięcia zadowalającego poziomu jej działania. Jesteśmy również w stanie wskazać kierunki zmian w sieci, aby usprawnić i często przyspieszyć jej działanie. Podejmujemy również szereg działań, które mają na celu uzyskanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa danych klienta, znajdujących się zarówno na firmowych urządzeniach, jak też w sieci teleinformatycznej. Zabezpieczenia są na bieżąco aktualizowane, aby były odporne na nowe zagrożenia i pojawiające się problemy.