Serwis komputerowy Stara Miłosna

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Stara Miłosna

Zepsuty laptop czy komputer nie zawsze musi oznaczać konieczność wymiany na nowy. Wiele usterek da się naprawić i dalej cieszyć się sprzętem. Nie każdy jednak zna się na tyle na komputerach, by poradzić sobie z naprawą czy wymianą jakiejś części. Najlepiej więc oddać sprzęt w dobre ręce specjalistów, którzy zdiagnozują problem i go rozwiążą. Rawcom jest profesjonalnym serwisem komputerowym, działającym na terenie Starej Miłosnej. 

Naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych

Firma Rawcom naprawia laptopy i komputery niezależnie od marki i modelu. Laptop zalany kawą? A może pęknięta matryca po jakiejś przygodzie w podróży? Do Rawcom można przyjść z każdym problemem i usterką. Firma świadczy takie usługi, jak wymiana matrycy, naprawa układów zasilania, czyszczenie zalanych laptopów, czy czyszczenie wentylatorów. 

Usługi dla firm – obsługa informatyczna

Dziś chyba nie ma firmy, w której nie byłoby komputera, ba, całej sieci komputerów, bo przecież każdy pracownik musi mieć swój. Awaria komputera w firmie może spowodować prawdziwe kłopoty – utratę danych czy możliwości obsługi klienta i wykonania niezbędnych prac. Zamiast się martwić, warto podjąć współpracę z profesjonalistami, dzięki którym wszystko zawsze będzie działało jak należy. 

Oferuje szereg usług związanych z naprawą zarówno komputerów stacjonarnych, jak i laptopów, instalacją oprogramowania, w tym oczywiście systemu Windows, a także usługami dla firm w postaci projektu i instalacji sieci komputerowych oraz obsługi informatycznej. W sklepie Rawcom zaś można kupić zarówno nowy komputer, jak i oprogramowania czy części.

W komputerach stacjonarnych firma naprawi dyski, podzespoły, płyty główne czy karty graficzne. Ponadto Rawcom może zainstalować system Windows, skonfigurować go, zainstalować sterowniki czy inne oprogramowania i aplikacje. Usługa ta jest dedykowana zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

Firma Rawcom świadczy również kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Zainstaluje sieci komputerowe i sprzęt wraz z konfiguracją, a później pomoże nimi zarządzać i zapewni profesjonalny serwis techniczny. W firmie, która zdecyduje się na współpracę, serwis Rawcom zainstaluje całą sieć i będzie nią zarządzał i administrował zarówno serwerami, jak i wszystkimi komputerami w sieci, przeprowadzał audyty, archiwizował dane i aktualizował oprogramowania. Ponadto zapewni także bezpieczeństwo sprzętu poprzez regularne kontrole stanu, konserwacje i naprawy. Serwis komputerowy Stara Miłosna zaprasza do współpracy firmy działające na terenie miejscowości.

Sklep internetowy Rawcom

Rawcom to nie tylko serwis komputerowy, ale także sklep internetowy, w którym można kupić lub zamówić z dostawą komputery, laptopy, części oraz różnego rodzaju oprogramowań, takich jak programy księgowe, pakiety biurowe, antywirusy czy oczywiście systemy operacyjne. Zamawiać mogą zarówno osoby prywatne i firmy. W sklepie oferowane są produkty wszystkich najważniejszych marek. Serwis komputerowy Stara Miłosna to profesjonalizm w każdym calu.