Serwis komputerowy Wawer

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Wawer

Kiedy nasz komputer niespodziewanie odmawia współpracy, można by śmiało rzecz, że wali nam się świat. Obecnie wielu czynności, czy to prywatnych, czy też służbowych nie jesteśmy bowiem w stanie wykonywać bez dostępu do sprawnie i szybko działającego sprzętu. W takich chwilach ogarnia nas często panika, plujemy sobie w brodę, że wcześniej nie nawiązaliśmy współpracy ze sprawdzoną firmą informatyczną, albo chociaż nie zapisaliśmy sobie numeru kontaktowego do mieszczącego się w pobliżu serwisu komputerowego. 

Rawcom – zawsze dla Ciebie, gdy potrzebujesz informatycznej pomocy

Firma Rawcom posiada bogate doświadczenie w branży IT i zgromadziła na swoim koncie całe rzesze usatysfakcjonowanych ze swoich usług klientów i kontrahentów – zarówno prywatnych i indywidualnych, jak i dużych firm oraz niewielkich przedsiębiorstw. Prowadzi zarówno serwis i sklep internetowy, jak też usługi outsourcingu oraz zajmuje się szeroko pojętym monitoringiem, często potrzebnym i niezbędnym do ochrony własności i mienia. 

Wawer – wymarzone osiedla dla kochających ciszę i spokój

Rawcom działa na terenie stolicy i bliskich okolic. Wawer to największa powierzchniowo, a jednocześnie o najniższym poziomie zaludnienia dzielnica Warszawy. Wyróżnia ją duża ilość terenów zielonych, pobliski Mazowiecki Park Krajobrazowy, a także jezioro Torfy. To wprost idealne miejsca dla szukających wytchnienia i bliskości przyrody w tętniącej życiem  i pędem Warszawie. Na mieszkańców tej pięknej dzielnicy, czeka Rawcom, gotów wesprzeć i rozwiązać wszelkie techniczne problemy sprzętowe.

Problemy techniczne mogą być naprawdę różne: nagłe wyłączenie i brak możliwości ponownego uruchomienia sprzętu, nieznane, skomplikowane komunikaty pojawiające się na ekranie, odmowa dostępu do ważnych i niezbędnych do pracy programów, serwerów i danych, nagły brak pamięci do zapisywania plików.

A co z atakami hakerskimi? Dziś chyba już nikt z nas nie czuje się w pełni bezpiecznie. Wciąż napływają do nas coraz to nowe i bardziej przerażające informacje, dotyczące wzrastającej na tym polu przestępczości – wykradanie i kasowanie ważnych danych, podszywanie się pod użytkownika, zainfekowanie całego komputera przez wirusy i szkodliwe oprogramowanie. Odpowiednia ochrona antywirusowa to w dzisiejszych czasach totalny must have, w którą każdy rozsądny użytkownik laptopa albo komputera powinien zainwestować. W niektórych, trudnych sytuacjach niewiele możemy zdziałać na własną rękę. Potrzebna jest fachowa pomoc profesjonalistów w dziedzinie branży IT. Posiadający bogate doświadczenie pasjonaci potrafią bowiem rozwikłać nawet pozornie nierozwiązywalne problemy, naprawić nasz sprzęt i zapobiec dalszym negatywnym konsekwencjom danej usterki, czy ataku sieciowego.

Rawcom to nie tylko naprawa komputerów i naprawa laptopów, ale szeroko pojęta opieka informatyczna firm. Takie rozwiązanie to idealna opcja dla małych, rodzinnych przedsiębiorstw, nie posiadających własnego, odrębnego działu IT. Profesjonalna obsługa informatyczna firm, administracja sieciami, zarówno ta zdalna, jak i stacjonarna, niewątpliwie przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa danych oraz natychmiastowego eliminowania ewentualnych awarii sprzętowych.