Serwis komputerowy Wesoła

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Wesoła

Serwis komputerowy Wesoła oferuje profesjonalnie wykonane usługi w bardzo szerokim zakresie. Dzisiaj komputery stanowią niezbędny element naszego codziennego życia, zwłaszcza w firmach gdzie niemal wszystkie dane przechowywane są w formie cyfrowej. Dlatego odpowiednio realizowane usługi z tej dziedziny są pilnie poszukiwane przez klientów. Serwis Wesoła oferuje bardzo szeroki wachlarz różnorodnych usług. 

 

Bezpieczne rozwiązania informatyczne dla firm

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż właściwie działający sprzęt nie jest jedyną ważną kwestia dla naszych Klientów. Dlatego oferujemy wiele innych usług, które realizujemy kompleksowo i z dużym doświadczeniem i wiedzą. Nasz propozycja dla Klientów to między innymi obsługa informatyczna firm, w ramach której realizujemy wcześniej uzgodnione zadania. 

 

Kompleksowe usługi informatyczne

Zapewniamy nie tylko szybkie reakcje na awarie sprzętowe, ale również służymy doradztwem w zakresie wyboru nowego sprzętu czy stosowanych rozwiązań informatycznych. Jesteśmy w stanie skonfigurować sprzęt zgodnie z życzeniem klienta i jego oczekiwaniami. Podczas realizacji usług takich jak administracja sieciami zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo danych. 

Do najpopularniejszych zaliczają się takie jak naprawa komputerów czy naprawa laptopów. Posiadamy duże doświadczenie w usuwaniu usterek każdego rodzaju sprzętu, wykonujemy je w jak najkrótszym czasie, zdając sobie sprawę z tego, iż możliwość korzystania ze sprzętu jest dla naszych klientów bardzo istotna. Jednocześnie przykładamy wiele uwagi do bezpieczeństwa danych znajdujących się w pamięci urządzeń.

Zapewniamy najwyższą jakość realizowanych usług i pozostajemy do dyspozycji Klientów w każdym momencie. Oferowana przez nas obsługa informatyczna firm realizowana jest na bardzo wielu płaszczyznach. Zapewniamy zarówno opiekę nad sprzętem, jak również całym systemem teleinformatycznym. Dla firm jest to korzystne również ze względów finansowych, powierzając nam opiekę nie ma bowiem konieczności zatrudniania informatyków. Pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów przez całą dobę, natychmiast reagując na wszelkie dokonane zgłoszenia i problemy. Nasi pracownicy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje i wiedzę, aby móc jak najlepiej wykonywać powierzone im zadania. Dzięki temu mogą poradzić sobie z każdym zagadnieniem i jednocześnie zadbać o maksymalne bezpieczeństwo sieci czy poszczególnych znajdujących się w innej urządzeń.

Dbamy również o zapewnienie ciągłości działania systemów. Nasza firma może zając się zarówno kompleksową obsługą całej firmy jak też wskazanymi działami, do każdego zlecenia podchodzimy jak najbardziej profesjonalnie i z dużym doświadczeniem.

Zapewniamy również bardzo atrakcyjne ceny oferowanych usług, które zazwyczaj ustalamy indywidualnie z każdym zainteresowanym Klientem. Wycena bowiem dokonywana jest na podstawie rodzaju zleconych zadań czy ich ilości. Zachęcamy więc do kontaktu z nami w celu uzyskania oferty na interesujące usługi. Pozostajemy do dyspozycji zarówno telefonicznie jak też za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Mamy nadzieję, iż każdy zainteresowany klient znajdzie w naszej ofercie odpowiedź na swoje potrzeby.