Serwis komputerowy Wiązowna

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwis komputerowy Wiązowna

Nie znasz dnia ani godziny, kiedy coś niedobrego stanie się z twoim komputerem. Nawet nowy sprzęt może okazać się wadliwy. O wypadek też nietrudno. Jednak nie każda usterka to wyrok na sprzęt i wydatek na nowy. Serwis komputerowy Wiązowna zaprasza do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy na terenie Wiązownej, które poszukują fachowców nie tylko do naprawy zepsutego sprzętu, ale także do obsługi firmowej sieci komputerów. 

Naprawy i instalacje oprogramowań.

Samemu niełatwo jest rozpoznać, co tak naprawdę stało się z komputerem czy laptopem, a tym bardziej naprawić usterkę, szczególnie taką, która wymaga zakupu nowych części. Firma Rawcom zaprasza wszystkich, którzy mają problemy ze swoimi urządzeniami na terenie Wiązownej do skorzystania z usług takich, jak naprawa laptopów i komputerów, konfiguracja sprzętu, a także instalacje oprogramowania. 

Obsługa informatyczna firm

Jeśli ktoś prowadzi lub dopiero zakłada firmę na terenie Wiązownej i szuka specjalisty, który pomoże stworzyć w niej sieć komputerową i zajmie się jej administracją, firma Rawcom czeka na takich klientów. Współpraca zaczyna się od sporządzenia projekt całej sieci na podstawie możliwości w siedzibie firmy oraz oczekiwań właściciela, po czym następuje instalacja całej sieci z wszystkimi komputerami. 

Rawcom to profesjonaliści z doświadczeniem i wiedzą, którzy wykonują usługi rzetelnie i sprawnie. 

Rawcom przeprowadzi instalację programów antywirusowych, pakietów biurowych, księgowych, systemów Windows i wielu innych programów, a to tylko niektóre usługi, jakie oferuje. To jedyny taki serwis w okolicy, który przyjmie do naprawy sprzęt niezależnie od marki. Nie musisz szukać oryginalnego serwisu producenta. Przyjdź do Rawcom, a urządzenie zostanie zdiagnozowane i naprawione szybko i sprawnie przez prawdziwych fachowców z pasją.

Następnie odbywa się konfiguracja wszystkich serwerów i urządzeń, instalacja oprogramowania i firma może zacząć działać. Rawcom natomiast zajmie się administracją siecią i serwisem technicznym. Zadba o systematyczne audyty i aktualizowanie oprogramowania, a także archiwizację danych, konserwację wszystkich urządzeń i naprawianie natychmiast każdej usterki. Bezpieczeństwo sprzętu firma Rawcom stawia na pierwszym miejscu.

Usługi i produkty najwyższej jakości

Doświadczenie i rozległa wiedza pracowników serwisu Rawcom sprawia, że klienci mogą być spokojni o jakość świadczonych usług, które wykonywane są sprawnie, szybko i naprawdę porządnie. Dzięki Rawcom sprzęty będą działały jeszcze długo i bez problemów. Serwis prowadzi również sklep ze sprzętem komputerowym (zarówno same urządzenia, jak i kable, części czy oprogramowania), pochodzącym od renomowanych producentów. Doświadczeni doradcy pomogą wybrać odpowiednie produkty. Każdy, kto mieszka na terenie Wiązownej może skorzystać z usług firmy Rawcom. Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub poprzez stronę internetową, by ustalić wszystkie szczegóły współpracy. Z komputerem do naprawy wystarczy przyjść osobiście do serwisu.