Serwis komputerowy Zakręt

Serwis komputerów

Oferta serwisu komputerów

Problem z komputerem? Zadzwoń do naszego serwisu.

Outsourcing dla firm

Oferta outsourcingu dla firm

Opieka informatyczna dla firm, szybko i profesjonalnie.

Monitoring

Monitoring

Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Serwisy komputerowe są to miejsca, w które udajemy się najczęściej w przypadku awarii sprzętu. Warto jednak wiedzieć, że pracujący tam profesjonaliści z dziedziny IT, są w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie nie tylko kiedy już coś się zepsuje, ale także na etapie wyboru oprogramowania, ochrony komputera lub laptopa poprzez instalację programów antywirusowych.

Rawcom – serwis komputerowy dla najbardziej wymagających

Rawcom tworzą prawdziwi pasjonaci, komputerowi maniacy, a zarazem fachowi profesjonaliści. Zaufało nam już wiele znanych i popularnych firm, a także klientów indywidualnych. Rawcom to nie tylko zaufany serwis komputerowy, ale także sklep internetowy, outsourcing dla firm oraz usługi doboru odpowiedniego monitoringu.

Zakręt – dojedziemy zawsze i wszędzie, zatrzymamy się nawet na zakręcie

Rawcom oferuje swoje usługi nie tylko w samej stolicy, ale również w okolicznych, pobliskich miejscowościach. Tam często ciężko o fachową pomoc i dostęp do informatycznego wsparcia. Zakręt to niewielka wieś w Polsce, w województwie mazowieckim, położona około 20 km od Warszawy. 

Zdecydowanie bardziej opłaca się zainwestować w niezbędne wsparcie techniczne zapobiegawczo, niż żałować, że się tego nie zrobiło, kiedy stanie się coś bardzo złego – padniemy ofiarą ataków hakerskich, ktoś wykradnie nasze poufne dane, podszyje się pod nas, skasuje ważne pliki. Zarówno w sferze prywatnej, jak i biznesowej bezpieczeństwo i wygoda korzystania z komputerów jest ogromnie cenna i często niezbędna do prawidłowego funkcjonowania danej firmy albo przedsiębiorstwa.

Na ogół dzieje się tak, że sprzęt w najmniej spodziewanym momencie odmawia nam posłuszeństwa i chęci dalszej współpracy – jeszcze przed chwilą wszystko działało bez zarzutu, a tu nagle nie chce się włączyć, pokazują się niezrozumiałe dla nas komunikaty. Niezbędne do pracy serwery i programy przestają działać, a na dyskach brakuje pamięci do zapisywania plików. Dlatego to ogromnie ważne, aby zawsze mieć pod ręką dane kontaktowe do sprawdzonego serwisu komputerowego, mieszczącego się w naszej okolicy, a jeśli chodzi o firmę, poleca się nawiązanie stałej współpracy i zapewnienia sobie technicznego zaplecza i fachowej pomocy w dziedzinie branży IT.

Opieka informatyczna firm – w tym naprawa komputerów i naprawa laptopów, wsparcie technice zarówno w zakresie telefonicznym i zdalnym, jak i bezpośrednio, administracja sieciami, zapewnienie niezbędnego bezpieczeństwa. Prowadząc niewielką firmę, bez oddzielnego działu IT, taka współpraca i profesjonalna obsługa informatyczna to bardzo dobre wyjście, które nie pociąga za sobą aż tak dużych kosztów, jak zatrudnienie dodatkowej liczby osób i zapewnienie im miejsca do pracy.

Rawcom bez problemu dotrze także i tam, oferując swoje profesjonalne wsparcie techniczne, zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i dla firm. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy stałej oraz oczywiście także w razie różnego rodzaju awarii i usterek sprzętu. Jesteśmy dla Was i chętnie rozwiążemy wszelkie techniczne problemy informatyczne, służąc także w każdej chwili pomocą i radą.