Sieci komputerowe i okablowanie

Sieci komputerowe to niezawodny system, składający się z elementów aktywnych i pasywnych. Pasywnymi elementami takiej sieci będą między innymi urządzenia sieciowe, które służą jedynie do transportowania sygnały, a nie w ingerencję w niego. Razem z urządzeniami sieciowymi jest jeszcze szereg innych urządzeń i kabli, które razem nazywane są okablowaniem strukturalnym.

Okabluj się z Rawcom

Okablowanie strukturalne będzie składało się z okablowań takich jak: okablowania poziomego i pionowego oraz korpusowego, a także z punktów rozdzielczych i abonenckich.

W Rawcom zapewniamy kompleksowe usługi okablowania, a dokładnie możesz na nas liczyć w każdym względzie od samego początku. Projektowanie sieci komputerowych Warszawa to nasza specjalność, tak samo jak instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych. Nasz zespół tworzą tylko profesjonaliści w dziedzinie informatyki, których największą pasją są komputery oraz dział IT i wszelkie innowacje w tym zakresie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując mu najkorzystniejsze rozwiązania, przy użyciu najnowszych i technologicznie najrozsądniejszych metod naprawy, czy serwisu. W tej branży działamy już ponad 10 lat, stąd możemy poszczycić się bogatą wiedzą praktyczną i nabytym doświadczeniem.

Co oferuje Rawcom?

Oferowane przez Rawcom kompleksowe usługi, zarówno serwisu i naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów, a także stworzenie sieci komputerowej i okablowania, odbywa się na terenie całej dzielnicy Wawer, w tym także w Aninie, Międzylesie i Marysinie Wawerskim. Nasze usługi odbywamy zarówno, stacjonarnie w naszym biurze, jak i z dojazdem do domu, bądź firmy klienta. W celu dokonania projektu sieci komputerowej musimy udać się do klienta, by zrealizować wszelkie niezbędne pomiary.

Kto skorzysta z oferty?

Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, których komputer jest jedynie na użytek domowy, jak i całe przedsiębiorstwa, które potrzebują setek sprawnych komputerów na cito, gdyż jest to jedyne narzędzie ich pracy. Dokonamy plan sieci komputerowej dla każdego, nie ważne czy będzie to sieć prywatna, czy na użytek publiczny. Okablowanie też nie jest dla nas problemem. Gwarantujemy szybkie i sprawne wykonanie sieci komputerowych, naprawę i serwis, przy konkurencyjnych cenach. Dzięki nam masz pewność, że Twoja sieć komputerowa i Twój komputer będą doskonale działały. W razie czego, sprawdzimy gdzie tkwi błąd i profesjonalnie, z należytą starannością go naprawimy. Odnajdziemy nawet najdrobniejszy uszczerbek. Współpraca z nami to gwarancja niezawodności i efektywności.