Side,View,Portrait,Of,Young,Man,Wearing,Glasses,Connecting,Cables
Usługi dla Firm

Sieci komputerowe i okablowanie

Zależy Ci na sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa? Koniecznie postaw na niezawodną sieć komputerową składającą się z elementów aktywnych i pasywnych. Pasywnymi elementami takiej sieci będą między innymi urządzenia sieciowe, które służą jedynie do transportowania sygnałów. Razem z urządzeniami sieciowymi jest jeszcze szereg innych urządzeń i kabli, które razem nazywane są okablowaniem strukturalnym. Wszystkie usługi związane z siecią i okablowaniem zleć profesjonalistom!

Okabluj się z Rawcom

Postaw na okablowanie strukturalne, które łączy sieci komputerowe, sieci telefoniczne oraz inne usługi teleinformatyczne. Budowa sieci komputerowej w sprawnie działającej organizacji jest priorytetem, ponieważ techniki komputerowe charakteryzują się stałym rozwojem i coraz większymi potrzebami użytkowników. Ponadto umożliwiają łatwe korzystanie z sieci teleinformatycznych, niezależnie od miejsca i czasu.

Różnica w okablowaniu polega na tym, że okablowanie pionowe, łączy punkty rozdzielacze, a okablowanie poziome, łączy punkty rozdzielcze z gniazdem użytkowników.

Natomiast okablowanie strukturalne składa się z okablowania poziomego i pionowego oraz korpusowego, a także z punktów rozdzielczych i abonenckich.

W RawCom zapewniamy kompleksowe usługi okablowania, poczynając od projektowania sieci komputerowych w Warszawie. Projekt okablowania to nasza specjalność, tak samo jak instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych. Nasi specjaliści w dziedzinie informatyki, pracują na najwyższej jakości okablowaniu i sprawdzonym sprzęcie. Wykonując projekt, bierzemy pod uwagę potrzeby klienta, miejsce oraz możliwości finansowe.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania, przy użyciu najnowszych i technologicznie najrozsądniejszych metod naprawy czy serwisu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować klientowi najlepsze rozwiązania. Zaufaj fachowej wiedzy specjalistów z RawCom.

Co oferuje Rawcom?

Oferowane przez RawCom kompleksowe usługi takie jak: serwis i naprawa komputerów oraz laptopów, zaprojektowanie i wdrożenie sieci komputerowej, odbywają się na terenie całej dzielnicy Wawer, a także w Aninie, Międzylesiu i Marysinie Wawerskim.

Nasze usługi przeprowadzamy zarówno, stacjonarnie w naszym biurze, jak i z dojazdem do domu, bądź firmy klienta. W celu wykonania projektu sieci komputerowej spotkanie odbywa się w siedzibie klienta, aby móc zrealizować wszelkie niezbędne pomiary.

Kto skorzysta z oferty?

Usługi RawCom przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, których komputery są użytkowane prywatnie, jak również dla przedsiębiorstw, którzy korzystają z komputerów w swojej codziennej pracy. Niezależnie od liczby komputerów czy wielkości firmy, nasze usługi wykonujemy sprawnie i z należytą starannością.

Okablowanie na użytek prywatny czy firmowy nie stanowi dla naszych specjalistów problemu. Gwarantujemy szybkie i sprawne wykonanie sieci komputerowych, naprawę i serwis komputerów w konkurencyjnych cenach. Dzięki specjalistom z RawCom masz pewność, że sieć komputerowa i Twój komputer będą doskonale działały.

Masz problem ze swoim komputerem i nie wiesz, gdzie tkwi błąd – nie czekaj! Skontaktuj się z RawCom. Nasi fachowcy sprawdzą, gdzie jest problem i z należytą starannością go naprawią. Odnajdziemy nawet najdrobniejszą usterkę. Współpraca z nami to gwarancja niezawodności i skuteczności.

Skontaktuj się z nami

W celu omówienia problemów związanych z komputerem lub siecią oraz przedstawienia oferty handlowej, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

ul. Wilgi 32A, 04-831 Warszawa
kontakt@rawcom.pl