Image Overlay with Text
image

Naprawa komputerów
stacjonarnych

Oferujemy bezpłatną diagnozę przed wykonaniem naprawy.
Dopiero po akceptacji kosztów serwisujemy Twój sprzęt

Naprawa komputerów i laptopów

Naprawa komputerów to jedne z tych usług, jakie niezwykle często wybierają nasi klienci. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był jak najbardziej zadowolony a jego sprzęt gotowy do użytku w jak najkrótszym czasie. Także naprawa laptopów, bez względu na ich model, nie stanowi dla naszych pracowników najmniejszego problemu. Oczywiście klienci mogą liczyć na uzyskanie wyceny koniecznych napraw przed podjęciem decyzji. Poza wymianą uszkodzonych podzespołów rozwiązujemy także problemy wynikającego ze źle działającego oprogramowania czy też zajmujemy się odpowiednią dla danego klienta konfiguracją sprzętu.

Profesjonaliści w dziedzinie informatyki

Nasz zespół tworzą tylko profesjonaliści w dziedzinie informatyki, których największą pasją są komputery oraz dział IT i wszelkie innowacje w tym zakresie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując mu najkorzystniejsze rozwiązania, przy użyciu najnowszych i technologicznie najrozsądniejszych metod naprawy czy serwisu. W tej branży działamy już ponad 10 lat, stąd możemy poszczycić się bogatą wiedzą praktyczną i nabytym doświadczeniem.

serwis komputerów stacjonarnych

Montaż zestawu komputerowego

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują firmy, świadczącej kompleksową usługę składania PC w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Gwarantujemy profesjonalne podejście, rzetelność
i terminowość, a także doskonałe przygotowanie merytoryczne z zakresu montażu zestawów komputerowych.

Nieustannie pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania.

 

Dlaczego Rawcom

Developing,Programming,And,Coding,Technologies.,Website,Design.,Programmer,Working,In

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Bezpłatna diagnostyka
Niskie ceny
Gwarancja na naprawę
Profesjonalne podejście
Rzetelność i terminowość
Najkorzystniejsze rozwiązania

Najczęściej zadawane pytania

+
Koszt naprawy komputera jest uzależniony od usterki. Ceny napraw wahają się od 100 zł do 300 zł + koszt części zamiennych.
+
Cena naprawy systemu Windows 10 oscyluje w okolicy 150-200 zł.
+
Usterki powierzonego sprzętu usuwane są w okresie od 2 do 7 dni roboczych (w przypadku usług wymagających części zamiennych), po uprzedniej akceptacji wyceny przez klienta.
+
Instalacja systemu Windows 11 wraz ze sterownikami to koszt 185 zł.
+
Czyszczenie komputera dzielimy na czyszczenie fizyczne oraz systemu. Czyszczenie fizyczne komputera i układu chłodzenia wynosi 150 zł. Czyszczenie systemu i usuwanie wirusów to koszt od 120 zł.

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne na terenie Warszawy Wawer, Michalina, Józefowa, Otwocka i okolic, ale nie ograniczamy się tylko do tego obszaru, jeśli potrzebują Państwo profesjonalnych rozwiązań IT  to zapraszamy do kontaktu.

ul. Wilgi 32A, 04-831 Warszawa