A,Technician,Installs,An,Aluminum,Air-cooled,Heatsink,On,A,Desktop
serwis pc warszawa

Naprawa komputerów

Skutecznie i fachowo! Masz problem z komputerem? Skontaktuj się z nami.

Bezpłatna diagnoza i wycena przed serwisowaniem sprzętów.

Naprawa komputerów i laptopów

Specjalizujemy się w naprawie komputerów i laptopów – niezależnie od modelu. Jest to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług, dzięki czemu mamy niezwykle duże doświadczenie w tym obszarze.

Przed każdą naprawą przygotowujemy wycenę, którą przedkładamy do akceptacji klienta.

Szybko znajdziemy przyczynę problemu i błyskawicznie ją usuniemy. Profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie. Dołożymy wszelkich starań, aby klient był zadowolony, a jego sprzęt gotowy do użytku w jak najkrótszym czasie.

Poza wymianą uszkodzonych podzespołów, rozwiązujemy problemy wynikającego ze źle działającego oprogramowania oraz zajmujemy się odpowiednią konfiguracją sprzętu.

Zaufaj profesjonalistom – wybierz RawCom i uzyskaj pomoc komputerową na najwyższym poziomie.

Profesjonaliści w dziedzinie informatyki

Zawsze, gdy pojawi się problem z działaniem komputera lub laptopa, potrzebna jest pomoc specjalisty. Wybierając RawCom masz pewność, że obsłuży Cię doświadczony ekspert w swojej dziedzinie.  

Nasz zespół tworzą tylko profesjonaliści w dziedzinie informatyki, których największą pasją są komputery oraz wszelkie innowacje w tym zakresie. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie. Oferujemy najlepsze i najszybsze rozwiązania, przy użyciu najnowszych i technologicznie najrozsądniejszych metod naprawy oraz serwisu.

W branży działamy już ponad dekadę, co przekłada się na naszą szeroką wiedzą praktyczną i doświadczenie w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

Montaż zestawu komputerowego

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują firmy, która świadczy kompleksowe usługi składania PC w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Gwarantujemy profesjonalne podejście, rzetelność i terminowość, a także doskonałe przygotowanie merytoryczne z zakresu montażu zestawów komputerowych.

Nieustannie pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą, w razie wszelkich pytań.

Dlaczego Rawcom?

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Bezpłatna diagnostyka:

Nie pobieramy opłat za sprawdzenie stanu technicznego Twojego sprzętu. Zawsze dokładnie zdiagnozujemy problem i poinformujemy Cię o możliwych opcjach naprawy.

Niskie ceny:

Oferujemy konkurencyjne ceny za nasze usługi oraz transparentne rozliczenie. Nie doliczamy ukrytych kosztów ani dodatkowych opłat. Przed rozpoczęciem naprawy przedstawiamy dokładny kosztorys i uzgadniamy warunki płatności.

Gwarancja na naprawę:

Zapewniamy gwarancję na wykonaną przez nas naprawę. Jeśli w ciągu określonego czasu naprawiony sprzęt ulegnie ponownej awarii z winy naszego serwisu, naprawimy go bezpłatnie lub zwrócimy pieniądze.

Profesjonalne podejście:

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy znają się na swojej pracy. Służymy fachową poradą i pomocą w każdej sytuacji. Dbamy o jakość naszych usług i zadowolenie naszych klientów.

Rzetelność i terminowość:

Pracujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem i dotrzymujemy terminów. Nie zwlekamy z naprawą ani nie przedłużamy czasu oczekiwania na naprawę. Klient jest na bieżąco informowany o postępach naprawy i ewentualnych zmianach w jej procesie.

Najkorzystniejsze rozwiązania:

Nie ograniczamy się do naprawiania uszkodzeń, ale także proponujemy optymalizację i modernizację Twojego sprzętu. Dobieramy najlepsze podzespoły i oprogramowanie, które poprawią wydajność i funkcjonalność twojego komputera.

Szukasz wsparcia doświadczonych specjalistów it?

Skontaktuj się z nami

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne na terenie Warszawy – głównie Wawra, Michalina, Józefowa, Otwocka i okolic, ale nie ograniczamy się tylko do tego obszaru. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań IT, zapraszamy do współpracy.

ul. Wilgi 32A, 04-831 Warszawa
kontakt@rawcom.pl
naprawa komputerów

Najczęściej zadawane pytania

Koszt naprawy komputera jest uzależniony od usterki. Ceny napraw wahają się od 100 zł do 300 zł + koszty części zamiennych.

Cena naprawy systemu Windows 10 oscyluje w okolicy 150-200 zł.

Usterki powierzonego sprzętu usuwane są w okresie od 2 do 7 dni roboczych (w przypadku usług wymagających części zamiennych), po uprzedniej akceptacji wyceny przez klienta.
Instalacja systemu Windows 11 wraz ze sterownikami to koszt 185 zł.
Czyszczenie komputera dzielimy na czyszczenie fizyczne oraz systemu. Czyszczenie fizyczne komputera i układu chłodzenia wynosi 150 zł. Czyszczenie systemu i usuwanie wirusów to koszt od 120 zł.