monitoring
Niższe koszty bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Monitoring firmy

Chcesz czuć się bezpiecznie w miejscu swojego zamieszkania lub pracy? Postaw na monitoring wizyjny – popularny sposób ochrony obiektu.

Dobrze zbudowany oraz odpowiednio nadzorowany monitoring, daje gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa oraz szczegółowej kontroli – zarówno otoczenia, jak również wnętrza wybranego budynku lub jakiejś przestrzeni.

Monitoring to często podstawowy sposób ochrony obiektu

Głównym celem monitoringu wizyjnego jest zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony, zarówno w zakładzie pracy, budynku mieszkalnym, jak również w przestrzeni miejskiej lub dowolnym innym miejscu, w zależności od zapotrzebowania. Dzięki monitoringowi można obserwować i w razie potrzeby zareagować na potencjalne zagrożenia.

Jaka kamera jest najlepsza do monitoringu?

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo i ochronę mienia, zarówno prywatnego jak i firmowego, warto zadbać o ciągły monitoring wizyjny pomieszczeń lub całego budynku. Monitoring najlepiej zrealizować w oparciu o kamery IP o wysokich rozdzielczościach megapikselowych lub kamery analogowe o rozdzielczości HD. Zastosowanie kamer o wysokiej szczegółowości obrazu w rozdzielczości Full HD (1920×1080) pozwoli z kolei na skuteczne rozpoznanie osób i poprawne odwzorowanie kształtów przedmiotów.

Monitoring domów, obiektów handlowych i biurowych

System monitoringu wizyjnego jest bardzo ważnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo. Zabezpieczymy Twój dom i sprawimy, abyś czuł się w nim nie tylko bezpiecznie, ale także komfortowo. Nowoczesne rozwiązania monitoringu umożliwiają nie tylko rejestrację obrazu, ale również podgląd domu, posesji z wykorzystaniem komputera lub telefonu komórkowego poprzez Internet.

System telewizji przemysłowej, oprócz funkcji prewencyjnej umożliwia np. tworzenie danych statystycznych (np. zliczanie liczby klientów). Myśląc o instalacjach zabezpieczeń i monitoringu, warto skorzystać z usług kompetentnego i doświadczonego zespołu RawCom, który wykorzystuje odpowiednią technologię i kompleksowo zabezpieczy Twój sklep lub biuro. Wybierz RawCom – solidnego partnera w biznesie.

System monitoringu domu

Oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązania i wysokiej jakości sprzęt, będący nieodłącznym elementem systemu monitoringu w Warszawie. Możemy zaproponować zarówno monitoring zewnętrzny, jak i wewnętrzny, będący gwarancją skutecznej ochrony posiadłości.

Ceny monitoringu domu

Jaka jest cena bezpieczeństwa i ochrony mienia w Warszawie? Zachęcamy do kontaktu z nami, gdyż na cenę wpływa kilka czynników – m.in. rodzaj i liczba kamer.

Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę, w trakcie której poznasz nasze rozwiązania, szczegóły monitoringu oraz możliwości jakie niesie współpraca z RawCom. Przygotujemy także kosztorys, na podstawie którego będziesz wiedzieć na jakie wydatki się przygotować.

Skontaktuj się z nami

W celu przedstawienia oferty handlowej i doboru odpowiedniego zestawu systemu monitoringu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

ul. Wilgi 32A, 04-831 Warszawa
kontakt@rawcom.pl